Moje kecy

Omluva !

3. května 2009 v 12:43 | Dominička
Ahojte ....
Chtěla bych se moc omluvim sbéčkům, že jsem tady teď ten týden vůbec nebyla a nedala jsem ani vědět.
No občas se stane, že není čas nebo spíš chuť něco přidávat na blog.Určitě jste to aspoň jednou všichni zažili. No něco málo chci teď přidat ... ještě nevim co, ale ono se určitě něco najde :)
tak se mějte ... papa a sorry

Název ?

20. dubna 2009 v 22:07 | Dominička
Ano, Ano ... máme tu opět hodinu večerní . Co bych to byla za člověka abych nenapsala denní zážitky.
No jak jsem psala, že budeme dneska běhat 1500 ... tak jsme neběhali haha.gif image by Salisko( Ufff !!! ). Ale psali jsme Diktát ... sick-1.gif image by Saliskojéžiši to zase dopadne. No z matiky nám učitel řekl známky ze čtvrdletky. No hádejte co mám ? Mám za 3. Myslela jse, že to bude ještě horší ... ale trojka se mi nelíbí !
No jinak zítra teda ten velkej test z ájiny píšu ... cuteale snad to bude OK. Uvidíme. Jinak jsem dneska dělala projekt=pokus do fyziky. Jéžiši jak já fyziku nesnášim a jetě ke všemu tyhle stupidní pokusy ! Vybrala jsem si obzvlášť primitivní pokus .. přece se nebudu piplat s nějakym težkym né ? Název pokusu ... Kouzelný hřeben . No řikala jsem si, že bych měla (radči) udělat ještě nějakej ten pokus ... aby se neřekloloveyouuu. No nic jdu asi spát, dneska jsem nějaká unavená ... ještě se kouknu na slovíčka z 5 lekce2m2esdl.gif image by Lowinka.
Tak se mějte ... Pa thdiamond.gif image by Salisko

Ahooojky

19. dubna 2009 v 22:22 | Dominička
Ahoj Všichni ...

No zase jsem usedla takhle k večeru k Pc a řekla jsem si, že bych mohla něco málo zase napsatlaugh-2.gif image by Salisko
Co jste dělali dneska co ? thinkheart.gif image by SaliskoJá byla celej den doma ... no seděla u Pc žj, něco málo jsem sem přidala. No odpoledne přišla sestřenka ... tak jsem s ní šla asi na půl hoďky ... možná na hoďku ven ( abych neseděla celej den doma ).:ham No v 18:00 jsem se dívala na Tv ( jak se staví domeček )
Taky se Vám tak nechce do školy ? Ten víkend vždycky tak nějak rychle uteče ... až to není hezkýcry-10.gif image by Salisko. Zítra máme tělocvik. Mě jako tělák baví, ale když máme běhat 1500 ... tak se mi vážně zhnusíhttp://emo-hannah.blog.cz/. Ách jo ... to neuběhnu. Nejsem vůbec v kondici ... bo jak se to řekne.
Jinak píšeme v úterý velkej test z ájiny ... takže se aspon kouknu na slovíčkathblinkinglightbulb.gif image by Salisko. Nevim jestli sem stihnu zítra přijít, samozřejmě se budu snažit thyes-1.gif image by Salisko!
Tak to je asi vše co jsem chtěla napsat, kdyby mě něco ještě napadlo tak to dopíšu a nebo napíšu zítra.
Tak se mějte ... brou noc !

Odhalení

16. dubna 2009 v 22:02 | Dominička
No takže .. jak asi začít. Jednoho dne se dívky ( Dominička a Sabinka ) rozhodli, se půjdou fotiti ... No a takhle to dopadlo ...
No jasný, jsem se rozhodla, že je na čase zveřejnit majítelku ( mě ) tohoto blogu. Možný je, že až mě uvidíte už jsem nevkročíte... ano i to je možné .. ale já doufám, že se to nestane. Včera jak jsem spala u Sabinky .. tak jsme se hodně fotili. Dám sem pouze 2 fotky. ... ↓

Já jsem ta vlevo ... a Sabinka je ta vpravo ... ↑
Já vlevo, Sabinka vpravo ↑koruna
No Sabi ... nevim, jestli to byl dobrej nápad to sem dávat ... HeY! *4825*

Tak co ....

14. dubna 2009 v 19:33 | Dominička
Jak vás jenom slovit ?? Ahooj Lidi

tak zase píšu ... jak jsem dopadla ve škole. No tak dneska to bylo docela v pohodě ... ale měla jsem až do půl 4. Jinak celej den jsem ztrávila se Sabinkou O poledňáku jsme si šli koupit zmrzku ... Měla jsem : červenej pomeranč a ostružinu a Sabča měla červenej pomeranč a pomeranč
Pak konečně bylo půl 4. 3la jsem k Sabče domů ... cestou jsme dělali kraviny. Dali sme si do pusy pití a prskali!1107! No byste tam museli bejt. Jo a normálně Sabinka má dneska narozeniny !!! Už jsem jí jako přála ... äle dárek ještě nemám ... pujde si ho vybrat zítra.
No zítra nvm estli sem příjdu ... páč u Sabči budu nejspíš spát. Takže se tady asi neukážu.Ale ještě nvm no. Jinak se toho dneska moc nestalo. Já jen sem napsala ... aby tady něco bylo

Tak zase valim ... mějte se krásně pacc

Velikonoční ... den

13. dubna 2009 v 21:27 | Dominička

Čus Bobánci

Tak co ? Dneska Velikonoce že ... doufám, že jste moc nedostali. Já jsem jela dneska na výlet.Už mě nebaví doma sedět a otvírat malejm smradům, kteří říkají pořád dokola Hody,hody doprovody ...
Tak jsem se dneska vydala s rodinou ... na hrad. Hrad se jmenoval Sovinec Dommie/d-works.sblog.cz No jako né že bych byla nadšená touristka ... ale dneska bylo krásně a fakt se mi nechtělo sedět doma na zadku. No na hradě mě to moc nebavilo ... ale okolo hradu byl takovej jarmark ( bo co to bylo ). Hned jak jsme přijeli k hradu ... zaujal mě stánek s balonkama ... a víte proč ? korunaprotože tam měli balonek SpongehoBoba ... velikéj byl. A já ho prostě musela mít !!! Ale matka řekla, že ho ted kupovat nebudeme, že se s tim nebudu tahat celou prohlídku hradu. Prostestovala jsem a žadonila ... ale všechno marně ! Pořád jsem jí řikala, že až prohlídka skončí už ho mít nebudou !! No a taky, že sem měla pravdu !! Sakra ! Ale měli ještě malý balonky SpongehoBoba ... tak jsem si koupila malej ... ale já chtěla velkej prostě !!! No ale aspon, že mám malej ... i když není tak cool jako velkej pixel No jinak prohlídka hradu byla ... nudná ale místy zajímaváblink.gif picture by SunLucy.
Po prohlídce jsme jeli do restaurace ... víte co jsem si dala ... Kuřecí prsa ...,,Balabán´´ →→ ( na tom ) krevety,šunka,sýr a k tomu krokety + obloha. Byla jsem docela zvědavá jak budou chutnat ty krevety. Na jídlo jsme čekali asi půl hodiny Ale to čekání stálo za to ! No krevety byly takový gumový ale to ostatní bylo mňamoozní !! :maslicka: No a pak se jelo domů !

HeY! *4825*Zítra zase škola Photobucket mě se docela chce ... ale jen se těšim na ty lidi. Učení je katastrofa !
No tak já končím dneska ... zase s tím psaním .......
tak Papapapa Mějte se krásně

Už jsem tady ...

8. dubna 2009 v 19:41 | Dominička
Jojo už je to tak ... čtvrdletní práci z matematiky mám úspěšně za sebou No, psala jsem, že se na ní budu učit ... ale, že bych se nějak učeila se říct nedá. Spíš jsem se včera šrotila na angličtinu.
Dneska jinak ve škole nic zajímavýho ... jo vlastně ... včera jsem si vzala domů na dopsaní slohovku ... a víte co mi řekla dneska učitelka když jsem jí šla odevzdat ?? Prej na mě : Máš za 5...jasně jsem řikala, že se slohový práce prát domů nebudou.! mě dneska tak vytočila jako ... doufám, že mi za 5 nedá .. páč nechci pětku když jsem se se slohovkou tak snažila ! No pak jsme psali z literatury ... jsem nebyla vubec připravená jako ... takže jsem se Sabčou do písemky napsala uplný kraviny.Jsem zvědavá co nám na to úča řekne
Jinak jsem dneska byla doma jen ... já vim no venku tak krásně a já se válim doma u televize a čučim na Animal Planet Ale dneska se mi fakt nikam nechtělo .. chvíli jsem i u Tv usla ... ale fakt jen chvíli asi tak 10 minut. Ale aspon něco.
Tak zase jednou končim ... dneska něco málo chci přidat ... tak se zatim mějte zlatíčQa Obrázek “http://fc24.deviantart.com/fs28/f/2008/054/0/6/Camera_Flash__Animated_Avatar_by_VanillaStar00.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Dnešní den ...

6. dubna 2009 v 20:01 | Dominička
No tak dnešní den se mi zdál ... docela v poho Ve škole byla docela zábava ... no až na matiku(z tej sme psali) česák ... ten šel, píšeme slohovku Ta mě docela i baví ... učitelka nám ale dala blbý témata .. takže jsem vůbec nevěla co psát ... a ještě k tomu úvahu !! No dopadlo to tak, že píšu téma : Proč mladí spadnou do problémů No fakt jako nvm co z toho bude. Jetě to nemám hotoví ee :( Jinak ve škole nic novýho ... Končili jsme o půl 2 ... domů jsem jela s tátou. A pak konečně doma ! Jenže doma na mě čekal úklid checht Ale tak nějak jsem to zvládla a uklidila. No pak mě napadalo, že bych si to mohla v pokoji tak nějak vyzdobit né ? Tak jsem si šla natrhat petrklíče Náhodou se mi na okno hoděj ... a když jsou ty Velikonoce ... tak jsem si vzala dvě vyfouklý vajíčka ... a nalepila jsem na ně Obrázky Hello Kitty kočička Dala je na špejle a uvázala mašli ... jo a zapíchla do kaktusů na okně ... Náhodou se mi to povedlo ... po nádherný (checht) vyzdobě jsem dělala věci do školy, což mě vůbec nebavilo ... ale někdy to udělat musim Tot vše ...

Tak jsem se zase jednou rozepsala no ... nvm jestli vás to baví číst .. ale tak dlouho jsem nic takovýho nepsala tučňáček

Tak se mějte všichni krásně ... nvm jestli něco dneska přídám ještě ... snad zítra ( ale ve středu píšeme z matiky čtvrdletku, tak nvm jestli mi to zítra výjde sem přijít )

Tak se mějte Papa MucQOmluvaa !

4. dubna 2009 v 18:38 | Dominička
Ahojky Lidičky !! Mooc se vám všem omlouvám a hlavně omluva patří sbéčkům . omlouvám se za to, že jsem tady celý týden nebyla ... ale ám fofr a ještě k tomu jarní únava na mě dolehla .. takže se mi nechtělo.
Dneska valim pryč ... na párty ... tak valim lidičy ... a slibuju, že třeba zítra bo v pondělí něco přidám. papapa mucQ Dominička

Jsem doma !!!

28. února 2009 v 19:55 | Dominička
Ahojky lidičky ... mě se stýskalo !

Takže ... ten tejden byl dosti namáhavej ... jak jsem psala ... učila jsem se na prkně, ale vůbec mi to nešlo ... až pak mi to trošku šlo.Ale já nvm no, pro mě jsou lepší lyže XD ale tak prkno je taky dobrý !

No ted jsem dorazila domů a první co bylo...puštění Pc =) No ted možná něco málo přidám, ale ještě nvm no =)
Se ještě uvidí, tak papapa =) Zatim ... Dominička

Na hory, na hory ... !

22. února 2009 v 13:52 | Dominička
Ahojky Lidičky, mám novinku ... zítra ráno jedu na celý týden pryč .. na hory ! Takže z toho plyne, že tady celý týden nebudu a nebudou žádný new články ... No přijedu 1.března ... takže jestli se pak dostanu ještě na Pc tak něco přidám a napíšu zážitky. Na hory se jako mrtě těšim ... se budu učit na snowboardu =D žiš to to dopadne ! No dneska nic už nepřidám, páč nemám ted čas ... a budu balit !
Tak se mějte krásně =) Papapapa Vaše Dominička

Jojo včerejší den =)

19. února 2009 v 20:22 | Dominička
Fotky new věciček v c. č ...

Ahojky lidičky...pardon, e jsme tady včera nebyla..a psala jsem, že příjdu..měla sem málo času včera už a pak se mi už ani nechtělo =) no ale tak v Pardubicích super to bylo ! Prošly jsme skoro každej skateshop a ruzný obchoďáky ... no ale teda nic moc sem si nekoupila =( jen mikynu no =) ale tak já chci pak ještě někam jet nakupovat =)
No a dneska jsem byla za Sabčou a koupila jsem si kabelku ... viz v c. č. jsou fotky =) No a ted jsem si sedla k Pc a něco málo chci přidat =)
Tak zase pa pa pa

klik na celý článek ...

KOnčím dneska ... =)

17. února 2009 v 21:55 | Dominička
No nic, dneska končím... příjdu nejspíš zase zítra a něco málo přidám.Teda jestli to stihnu, páč jedu do Pardubic...doufám, že si něco koupim =) Dystak zítra napíšu co =)
Tak se mějte krásně lidičky ... a brou noc přeju =)

Papapa Dominička

♥Těžkejch 15 ! ♥

10. února 2009 v 21:30 | Dominička

Tak už zítra mi bude težkejch 15 ! No nějak moc o tom nebudu básnit, dyť to taky nic moc neznamená, jen to, že budu mít občanku ;)

Tedka někdy sem projížděla fotky, když sem byla ještě malej špunt, tý jo kde sou ty časy =D a co ze mě vyrostlo ? Radči nebudu řikat =D né doposud jsem byla opravdu hodně dítě =) Ale nějak cejtim, že na mě leze puberta =D no ona už na mě vlezla =D nejspíš .

Dneska sem si vybrala první dárek ... takže takový úzký kalhoty( chtěla sem černý..ale neměli=( ), a ještě takový tričko =D
Zítra jdu na Bowlink ... už se těšim až si zahážu zase jednou s tou koulí =)
No a ještě co budu dělat ve čtvrtek, no to jdu se Sabčou do KINA a po kině nejspíš do pizzerky, nebo do piváče =)

Už Vás to asi nebaví číst co ? No sem se zase jednou rozepsala =D

Tak já končim mějte se krásně !!! Papapa

Vaše Dominička


Kecy v Kleci /II./

5. ledna 2009 v 17:47 | Dominička
Tak Dneska zase škola !!! Ách jo ... první den po prázkách a už mě to tam nebaví =) No co sme dneska měli... první hodinu česák (ježiši to byla nuda) druhou matiku (nesnášim matiku, ale dneska mi to náhodou šlo, ale učitel nám řekl, že budeme psát příští úterý čtvrdletku ... takže sem v pytli) třetí sme měli občanku ( taky nuda!!!) čtvrtou a pátou sme měli tělák (heh radči se nebudu vyjadřovat) no a šestou POSLEDNÍ sme měli výtvarku ( ta mě dneska obzvlášť bavila ... sice neumim kreslit ale co že =D )
No pro dnešek je těch keců už dost ... jo vám sem dám takový obrazky SpongehoBoba, který sem kreslila dneska na tej výtvarce ... no moc se nepovedly ... ale tak přece jenom to sem dám =)

Tak se mějte krásně ... možná sem ještě dneska něco přidám =) Pá Dominička

Klik na celý článek

Už Zítra =)

23. prosince 2008 v 0:02 | Dominička
No, myslela jsem, že bych tohle napsala až ve středu..aby to bylo košér=D ale nvm jak to budu ve sředu stíhat tak to radči napíšu dneska..

Tak už zítra jsou Vánoce, Těšíte se?...určitě jo...já to vim...Tak jen Vám chci popřát Krásný Vánoce a ať pod tim stromkem najdete všechno co si přejete !

Tak Pak po Vánocích napíšu...:) a udělám nějakou Bleskovku.Tak se mějte Pá Vaše Dominička

Kecy v kleci :)

19. prosince 2008 v 22:04 | Dominička
NO ták lidi....dneska poslední den ve škole a máme dva tejdny volno! Na krku jsou Vánoce! Už máte nakoupený všechny dárky? Já ještě ne...chybí mi 2 dárky..ale to mám v plánu nakoupit v pondělí=) Dneska se mi zdá, že je takovej línej den...nvm proč..ale je to tak...Už se celkem těšim na Vánoce..a to jako dost...dostanu Foťák .. jupí...

Tak já pro dnešní den končim s těmahle kecama a přeju Vám všem Krásný Vánoce a Hodně DárkůCoca -Cola Christmas: Arctic Beach Party
 
 

Reklama